ترجمه متن تخصصی مدیریت - آمارد ترجمه | سایت ترجمه تخصصی مقاله | ترجمه متون تخصصی
چهارشنبه ۲۹ دی ۹۵
new order
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ترجمه متن تخصصی مدیریت


 

امروزه رشته مدیریت در تمامی دنیا به عنوان یکی از رشته های مهم و پایه شناخته می شود. رشته‌ مدیریت‌ در کشور ما دارای‌ شاخه‌های‌ متعددی‌ است که‌ از آن‌ جمله‌ می‌توان‌ به‌ مدیریت‌ بازرگانی‌، صنعتی‌، دولتی‌، جهانگردی‌ ، بیمه‌، بیمه‌اکو، امور گمرکی‌ و امور بانکی‌ اشاره‌ کرد و همچنین‌ از شاخه‌های‌ تخصصی‌تری‌ مثل‌ مدیریت‌ کمیسریای‌ دریایی‌ یا اداره‌ امور بیمارستان‌ها نام‌ برد.

 

با توجه به لزوم به روز بودن در رشته مدیریت و کسب اطلاعات جدید، پژوهش جایگاهی ویژه در این رشته دارد. بنابراین لازم است تا با مطالعه مقاله ها و متون مدیریت، خود را به روز نگه دارید. دانش زبان انگلیسی می تواند کمک شایانی در این زمینه برای شما باشد.


   هم اکنون ثبت نام نمایید و سفارش ترجمه مقاله و متن تخصصی خود را ثبت نمایید


اگر برای ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی متون مدیریت تسلط کافی بر زبان انگلیسی ندارید و یا فرصت کافی برای ترجمه تخصصی مقاله مدیریت خود ندارید، مترجمین متخصص و زبده سایت ترجمه آمارد ترجمه می توانند این خدمات را با بهترین کیفیت و گارانتی تضمین کیفیت به شما ارائه می دهد.

 


همچنین خدمات ویژه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت ، ترجمه و نگارش مقالات کنفرانسی مدیریت، ترجمه، نگارش و ویرایش مقالات ISI مدیریت، ترجمه چکیده پایان نامه مدیریت توسط کارشناسان ارشد و دکترای مدیریت مسلط بر زیان با بهترین کیفیت برای شما ارائه خواهند شد. خدمات ترجمه تخصصی مقالات ISI  با گارانتی تضمین کیفیت یکماهه خدمت شما ارائه خواهند شد.


 -----------------------------------------------------------------------------

هزینه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی متون و مقالات مدیریت


هزینه ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متون و مقالات مدیریت

 

ثبت سفارش ترجمه مقاله و متن مدیریت

 

راهنمای ثبت سفارش ترجمه تخصصی مدیریت

 

  -----------------------------------------------------------------------------


 فروشگاه آمارد ترجمه بانک مقالات ترجمه شده مدیریتتحقیق آماده مدیریت 


Link: http://amardtarjome.com/page/ترجمه-متن-تخصصی-مدیریت-34.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید