آشنایی با سایتهای ایرانی جهت دسترسی و دانلود رایگان مقاله تخصصی از دیتابیسهای معتبر مقالات - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

آشنایی با سایتهای ایرانی جهت دسترسی و دانلود رایگان مقاله تخصصی از دیتابیسهای معتبر مقالات


 یقینا یکی از نیازهای اصلی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، دسترسی آسان و رایگان به مقالات معتبر از پایگاههای داده معتبر مقالات مثل ScienceDirect, Springer، Wiley , .... می باشد. دسترسی به این پایگاههای داده از مراکز علمی و دانشگاهی بعضا امکان پذیر است و یا مستلزم پرداخت هزینه برای "دانلود رایگان مقاله تخصصی" می باشد. عدم دسترسی به مراکز دانشگاهی برای برخی از کاربران و همچنین هزینه بالای دانلود مقاله از دیتابیسهای دانلود مقالات و عدم دسترسی به کارتهای اعتباری بین المللی برای خرید مقالات از دیتابیسهای دانلود رایگان مقاله باعث بروز مشکل برای بسیاری از کاربران جهت دسترسی و دانلود مقالات از این پایگاههای علمی شده است. برای حل این مشکل، برخی از سایتها خدمات دانلود رایگان مقاله از بسیاری از دیتابیسهای معتبر و همچنین دانلود ویژه با هزینه نسبتا ناچیز برای سایر دیتابیسها را برای شما مهیا می نمایند که در اینجا به معرفی معروفترین آنها می پردازیم.

1- سایت "freepaper.me"

یکی از معتبرترین سایتهای دانلود رایگان مقاله می باشد که دانلود رایگان از سایتهای ScienceDirect, Springer و همچنین آرشیو مقالات سایت را فراهم می نماید. همچنین دانلود از سایر دیتابیسها و همچنین دانلود پایان نامه از پروکوئست و فصلهای کتاب با استفاده از اعتبار ویژه امکان پذیر می باشد. همچنین این وبسایت خدمات "جستجوی مقاله" را فراهم آورده است.
2- سایت "elearnica.ir"

یکی دیگر از سایتهای معتبر جهت دانلود رایگان مقاله از پایگاههای داده معتبر سایت ایلرنیکا می باشد. این وبسایت، دانلود رایگان مقاله را از پایگاههای داده ScienceDirect, Springer، IEEE را مهیا نموده است. همچنین دسترسی به سایر پایگاههای داده از طریق اشتراک ویژه امکان پذیر می باشد. 

 
3- سایت "IranPaper"

سایت ایران پیپر نیز یکی از سایتهای معتبر جهت دانلود رایگان مقاله می باشد. این وبسایت، دانلود رایگان و نامحدود از ScienceDirect ،Springer ،IEEE و TandFonline را فراهم آورده است. همچنین جستجوی مدارک علمی لاتین، جستجوی مقاله، جستجوی کتاب و جستجوی پایان نامه در این سایت ارائه شده است. خدمات دسترسی به سایر پایگاههای داده و سایر خدمات ویژه در این سایت از طریق خرید اکانت ویژه امکان پذیر می باشد.


سایتهای دیگری نیز برای دانلود و دسترسی به مقالات و پایان نامه های لاتین وجود دارد. ولی این سه سایت از معتبرترین سایتهای ارائه دهنده این خدمات می باشند. 

حال، بعد از دانلود رایگان مقاله، برای "ترجمه مقاله" به صورت تخصصی در صورت نداشتن دانش کافی در زمینه ترجمه تخصصی مقالات و متون، چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

سایت ترجمه آمارد ترجمه چه خدماتی به شما ارائه می نماید؟

 کلیه خدمات ترجمه دانشجویی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه مقاله و متون مختلف اعم از ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متون و مقالات مختلف را به صورت کاملا تخصصی به همراه گارانتی خدمات ترجمه به دانشجویان، محققین و شرکتها و نهادهایی  مختلف ارائه دهیم.

عجله دارید و می خواهید ترجمه متن خود را به صورت فوری انجام دهید میتوانیم تا 20000 کلمه در روز را به صورت کاملا تخصصی به صورت ترجمه فوری با در نظر گرفتن استراتژیهای ویژه برای شما انجام دهیم.

خدمات ویژه ترجمه مقالات ISI

علاوه بر موارد فوق برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترجمه مقاله تخصصی در سطح ISI و همچنین ویرایش و نگارش مقالات ISI را با بهترین کیفیت و گارانتی تضمین کیفیت بدون محدودیت زمانی در سطح ویژه به شما کاربر گرامی ارائه می دهیم.

کپی رایت: مطلب فوق توسط مرکز ترجمه تخصصی آمارد تدوین شده است. استفاده از آن بدون ذکر منبع "مرکز ترجمه تخصصی آمارد" مجاز نمی باشد.


Link: https://amardtarjome.com/news/آشنایی-با-سایتهای-ایرانی-جهت-دسترسی--و-دانلود-رایگان-مقاله-تخصصی--از-دیتابیسهای-معتبر-مقالات9.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* آمارد ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد.