با استفاده از آیکونها و نشانه ها و ایموجی پروفایل لینکدین خودتون رو جذاب تر کنید (به همراه ایموجیها و آیکونهای کاربردی) - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
پنجشنبه ۰۹ آذر ۰۲
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

با استفاده از آیکونها و نشانه ها و ایموجی پروفایل لینکدین خودتون رو جذاب تر کنید (به همراه ایموجیها و آیکونهای کاربردی)

 

در قسمت اول، قسمت دوم ساخت پروفایل حرفه ای لینکدین در رابطه با تاثیر اضافه کردن آیکونها و نشانه ها و ایموجیها بر روی جذاب تر شدن پروفایل لینکدین شما صحبت کردیم.

در مورد استفاده از این آیکونها فقط دقت بفرمایید که بسیار محدود و به ترجیحا به عنوان جدا کننده بخشهای مختلف پروفایلتون استفاده بفرمایید چرا که استفاده بیش از اندازه از اونها پروفایل لینکدین شما رو از حالت رسمی خارج میکنه پس به جا و به اندازه از آیکونها و نشانه ها و ایموجیها استفاده کنید. نمونش رو در قسمت about پروفایل خودم مشاهده می کنید. به عنوان جدا کننده سوابق کاری مختلف خودم استفاده کردم.

No alt text provided for this image

خوب میخوام برخی از این آیکونها و نشانه ها و ایموجیهای جذاب رو براتون بذارم. لطفا برای مشاهده ایموجیها و آیکنهای جذاب، پست ما در لینکدین در این ارتباط رو مشاهده بفرمایید.

لینک مشاهده مطلب مرتبط در لینکدین 


Link: https://amardtarjome.com/news/با-استفاده-از-آیکونها-و-نشانه-ها-و-ایموجی-پروفایل-لینکدین-خودتون-رو-جذاب-تر-کنید-(به-همراه-ایموجیها-و-آیکونهای-کاربردی)10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* آمارد ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد.