انجام تحقیق و پروژه دانشجویی - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

انجام تحقیق و پروژه دانشجویی


معمولا دانشجویان محترم در طی گذراندن دروس و واحد های دانشگاهی خود، به عنوان بخشی از نمره پایانی دروس خود می بایست تحقیق و یا پروژه دانشجویی انجام دهند. لزوم انجام یک پروژه و یا تحقیق دانشجویی خوب، دسترسی به منابع و مقالات معتبر و آشنایی و تسلط کامل به زمینه مورد نظر می باشد. 

با توجه به این که گروه بزرگ مترجمین و محققین آمارد ترجمه اکثرا دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه تخصصی خود می باشند ( مشاهده بخشی از مترجمین و محققین سامانه افتخار داریم تحقیقات و پروژه های دانشجویی شما را با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان برای شما انجام دهیم.چگونه درخواست انجام پروژه و تحقیق خود را در وبسایت آمارد ترجمه ثبت نماییم؟ثبت سفارش انجام پروژه و تحقیق در وبسایت آمارد ترجمه بسیار ساده می باشد. ابتدا از قسمت ثبت سفارش  مشخصات خود را وارد نموده در سایت ثبت نام نمایید. پس از آن وارد پنل کاربری خود می شوید. در پنل کاربری خود از قسمت ثبت سفارش ترجمه وارد قسمت ثبت سفارش خواهید شد. از بین زمینه های موجود زمینه خدمات تحقیق را انتخاب نمایید و پس از آن در قسمت موضوع عبارت انجام پروژه و تحقیق را یادداشت نمایید. قسمت زبان ترجمه را هم می توانید انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی ( مهم نیست)  انتخاب نمایید.


در قسمت توضیحات زمینه و موضوع مورد نظر خود برای انجام پروژه و تحقیق ذکر نمایید. دقت نمایید که در قسمت توضیحات هر گونه توضیح در رابطه با موضوع مورد نظر خود را ذکر نمایید تا محقق بتواند کاملا به موضوع مسلط باشد. همچنین در قسمت توضیحات تعداد صفحه مورد نیاز و هرگونه توضیح اضافی را ذکر نمایید. فرمت مد نظر خود ( ورد، پاورپوینت و... ) را هم در قسمت توضیحات ذکر نمایید


لطفا توضیحات مربوطه را در یک فایل ورد یادداشت نموده و بارگذاری نمایید. همچنین در صورتی که مقالات مرتبط با موضوع تحقیق خود در دسترس دارید میتوانید عنوان آنها را در فایل ورد یادداشت نمایید تا محقق بتواند از آنها کمک بگیرد.


پس از ثبت سفارش توسط شما، در مدت زمانی کوتاه موضوع انجام پروژه و تحقیق  شما بررسی خواهد شد و پیش فاکتور به طور رایگان برای شما صادر خواهد شد. حال می توانید به قسمت پیگیری سفارشهای پنل خود مراجعه نمایید و در صورت تمایل اقدام به پرداخت پیش پرداخت نمایید تا سفارش تحقیق شما توسط محققین ما صورت پذیرد.
"هم اکنون ثبت نام کنید و سفارش خود را آنلاین ثبت کنید"

یا 

"سفارش خود را از طریق تلگرام ثبت کنید"


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"ویژگیهای بهترین سایت ترجمه تخصصی چیست؟"


" چرا از سایت ترجمه تخصصی آنلاین استفاده نماییم؟"پروژه حسابداری تحقیق دانشجویی تحقیق مدیریت تحقیق حسابداری تحقیق روانشناسی تحقیق کامپیوتر پروژه و تحقیق برق

Link: https://amardtarjome.com/page/انجام-تحقیق-و-پروژه-دانشجویی-12.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید