ترجمه آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
یکشنبه ۲۷ خرداد ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ترجمه آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی

علت نیاز به خدمات ترجمه مقاله و متون تخصصی آلمانی


زبان آلمانی، پس از زبان انگلیسی، دومین زبان مقالات علمی و سومین زبان بکار برده شده در تارنماهای اینترنتی (پس از انگلیسی و روسی) است. همچین گفته می‌شود یک دهم کل کتاب‌هایی که هر ساله در جهان تألیف می‌شوند به زبان آلمانی است.

زبان آلمانی رایجترین و پرگویشترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش،سوئیس، لیختن‌اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می‌آید. همچنین این زبان، زبان اقلیت‌هایی در رومانی و نامیبیا است. (منبع: ویکی پدیای فارسی)


خدمات ترجمه متون و مقالات تخصصی آلمانی در سایت ترجمه تخصصی آمارد ترجمه


همچنین با توجه به این که بسیاری از صنایع پیشرو دنیا در کشور آلمان می باشند، ترجمه تخصصی مدارک، اسناد تجاری و کاتالوگهای آلمانی یکی از نیازهای اصلی صنایع و شرکتهایی است که از این مدارک استفاده می کنند. یکی از خدمات ترجمه تخصصی که با استفاده از مترجمین نیتیو و یا در سطح نیتیو در سایت ترجمه تخصصی آمارد ترجمه صورت می پذیرد، خدمات ترجمه تخصصی آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی می باشد.


بستری که اینترنت و خدمات ترجمه آنلاین فراهم نموده، به علت دسترسی به مترجمین متخصص در اقصی نقاط دنیا از طریق اینترنت، موجب شده که امکان خدمات ترجمه کاملا تخصصی متون در یک سایت ترجمه جامع مهیا باشد. به همین دلیل سایت ترجمه تخصصی آمارد ترجمه خدمات ترجمه تخصصی مقاله  ومتون تخصصی آلمانی با حداکثر کیفیت به شما کاربر گرامی ارائه می نماید."نمونه ترجمه تخصصی آلمانی به فارسی انجام گرفته توسط مترجمین سایت ترجمه تخصصی آمارد ترجمه"
برای استعلام قیمت رایگان ترجمه تخصصی آلمانی  
یا 
Link: https://amardtarjome.com/page/ترجمه-آلمانی-به-فارسی-و-فارسی-به-آلمانی-61.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید