ترجمه آنلاین ترجمه رایگان - سفارش آنلاین ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی | آمارد ترجمه
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ترجمه آنلاین - ترجمه رایگان


امروزه استفاده از اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای بسیار پر کاربرد علمی و تحقیقاتی بسیار متداول می باشد. ترجمه تخصصی متون نیز اکنون به عنوان یک علم شناخته می شود که در این میان ابزارها، نرم افزارها و وبسایتهای مختلفی در اینترنت وجود دارند که می توانند در ترجمه آنلاین متون و مقالات به شما یاری رسانند. ما این خدمات آنلاین ترجمه را به دو دسته تقسیم می کنیم. 

خدمات ترجمه آنلاین رایگان

وبسایتها و نرم افزارهای  مختلفی وجود دارند که خدمات ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی متن و ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی رایگان متون و مقالات را به شما ارائه می دهند ولی در میان این وبسایتها، دو وبسایت اصلی وجود دارند که بیشتر وبسایتها خدمات ترجمه رایگان خود را بر اساس خدمات ترجمه آنها ارائه می دهند. این دو وبسایت، دو غول بزرگ دنیای اینترنتی یعنی گوگل و مایکروسافت (مترجم بینگ) می باشند.

مترجم رایگان گوگل ( سیستم رایگان ترجمه گوگل)

شرکت گوگل و مترجم رایگان گوگل (google translate) یکی از بزرگترین و بهترین سیستم های  مترجم متن رایگان می باشد که دارای دامنه وسیعی از لغات و اصطلاحات برای ترجمه زبانهای مختلف می باشد. به راستی می توان گفت که این مترجم برای ترجمه بسیاری از زبانها تقریبا جامع و کامل می باشد. 


از نظر وبسایت آمارد ترجمه در صورتی که تسلط نسبی بر زبان انگلیسی دارید می توانید در ترجمه برخی لغات، اصطلاحات و متن ها از مترجم رایگان گوگل استفاده کنید ولی معمولا در ترجمه متون انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی متن های فارسی به انگلیسی توسط ترجمه آنلاین رایگان گوگل به مشکل خواهید خورد چرا که ساختار جمله بندی انگلیسی با زبان فارسی کاملا متفاوت می باشد و همچنین ترجمه برخی از لغات تخصصی صحیح نخواهند بود.

مترجم رایگان bing

 سیستم ترجمه رایگان بینگ وابسته به شرکت مایکروسافت هم یکی دیگر از برترین سیستم های ترجمه آنلاین رایگان متن می باشد. در مورد برتری هر کدام از مترجم های آنلاین رایگان  گوگل و بینگ نظرات متفاوتی وجود دارد. ولی در هر حال از نگاه کارشناسی ترجمه تخصصی این دو سیستم نمی توانند به صورت کامل یک ترجمه تخصصی متن را به شما تحویل دهند و تنها یک کمک در امر ترجمه می باشند.

 خدمات ترجمه آنلاین تخصصی در سایت ترجمه آمارد ترجمه 

سایت ترجمه تخصصی آمارد ترجمه مفتخر است با بهره گیری از بیش از 1000 مترجم، خدمات ترجمه تخصصی متن و مقاله انگلیسی و همچنین ترجمه تخصصی متن فارسی به انگلیسی را به صورت کاملا حرفه ای و آنلاین با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه نماید.

یکی از مزایای سفارش ترجمه آنلاین از طریق سایت ترجمه آمارد ترجمه گارانتی تضمین کیفیت کلیه خدمات ترجمه می باشد.همچنین با سفارش ترجمه به صورت آنلاین در وقت و هزینه شما نیز صرفه جویی خواهد شد. با توجه به استخدام مترجم آنلاین از سراسر کشور در این سایت ترجمه، سعی بر آن بوده که هر مترجم به صورت کاملا تخصصی در زمینه های ترجمه تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی خود مشغول به فعالیت شود.


"ثبت سفارش ترجمه متون تخصصی" 


"ویژگیهای بهترین سایت ترجمه تخصصی چیست؟"


" چرا از سایت ترجمه تخصصی آنلاین استفاده نماییم؟"Link: https://amardtarjome.com/page/ترجمه-آنلاین---ترجمه-رایگان-16.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید