ترجمه تخصصی زیرنویس فیلم - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
سه شنبه ۰۹ خرداد ۰۲
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ترجمه تخصصی زیرنویس فیلم


یکی از خدمات ویژه ترجمه تخصصی که در سایت ترجمه آمارد ترجمه ارائه می گردد، ترجمه زیر نویس فیلم می باشد در صورتی که زیرنویس انگلیسی فیلم مورد نظر خود را دارید و می خواهید آن را به صورت کاملا تخصصی ترجمه نمایید، کار را به متخصصین ترجمه سایت تخصصی ترجمه آمارد ترجمه بسپارید. مترجمین متخصص در زمینه ترجمه زیرنویس فیلم در سایت ترجمه آمارد ترجمه توانایی ترجمه تخصصی هر نوع فیلم و با هر کیفیت مورد نیاز را دارند. خدمات ترجمه تخصصی زیرنویس فیلم با استفاده از نرم افزارهای مختلف ویرایش زیرنویس فیلم و به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می پذیرد. لازم به ذکر است خدمات ترجمه تخصصی فایلهای صوتی و تصویری ( بدون فایل زیرنویس با زبان مبدا) و استخراج فایل زیرنویس فیلم نیز با بهترین کیفیت توسط مترجمین متخصص با بهترین کیفیت و قابل ارائه در بیش از 14 زبان به شما ارائه می گردد. در صورت نیاز شما فایل ترجمه شده به صورت تایپ شده یا با فرمتهای sub یا srt به شما تحویل داده خواهد شد. ترجمه تخصصی زیر نویس فیلم خود را به ما بسپارید.

 

 

برای استعلام قیمت و مذاکره در رابطه با انجام سفارش ترجمه زیرنویس فیلم"هم اکنون ثبت نام کنید و سفارش ترجمه زیرنویس خود را آنلاین ثبت کنید"

یا 

"سفارش ترجمه خود را از طریق تلگرام ثبت کنید"

 "چرا از خدمات ترجمه تخصصی آنلاین و سایت ترجمه استفاده نماییم؟"


Link: https://amardtarjome.com/page/ترجمه-تخصصی-زیرنویس-فیلم-78.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید