ترجمه تخصصی متون معماری - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ترجمه تخصصی متون معماری

رشته مهندسی معماری یکی از جذابترین رشته های دانشگاهی است. تلفیقی از درک مهندسی و جذابیت هنر. در واقع یک مهندس معمار هم نیاز به درک قنی و تحلیلی بالا دارد و هم نیاز به تجسم و بینش هنری. برای به روز بودن در چنین رشته ای نیاز به مطالعه منابع به روز که عموما به زبان انگلیسی می باشند دارید. بنابراین داشتن دانش زبان انگلیسی در کنار درک تخصصی از رشته مهندسی معماری یکی از لازمه های موفقیت برای تحصیل در چنین رشته ای می باشد. 


در صورتی که تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط دارید، می توانید با مطالعه مقاله زیر ترجمه تخصصی متن مهندسی معماری خود را انجام دهید:

"آموزش گام به گام ترجمه تخصصی مقاله"

همچنین در صورتی که می خواهید پروژه ترجمه دانشجویی تحویل دهید، مقاله زیر را حتما مطالعه نمایید

"معیارهای اساتید دانشگاه برای ارزیابی پروژه های دانشجویی ترجمه مقاله"


حال ممکن است که شما به علت عدم تسلط کافی بر زبان انگلیسی یا نداشتن فرصت کافی بخواهید پروژه ترجمه تخصصی مقاله یا متن خود را به موسسه یا فرد دیگری بسپارید. قبل از آن حتما توصیه می کنیم که مقاله زیر را مطالعه نمایید.

"چرا سفارش ترجمه در سایت ترجمه؟؟؟؟"

سایت تخصصی ترجمه آمارد ترجمه چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟


دارالترجمه آنلاین آمارد ترجمه با تکیه بر توسعه پذیری بستر اینترنت، با استفاده از بیش از ۲۰۰۰۰ مترجم متخصص از سراسر ایران، که در دارالترجمه ها و مراکز ترجمه که به صورت حضوری سفارش ترجمه شما را قبول می کنند، عملا این امکان وجود ندارد، خدمات ترجمه تخصصی به معنای واقعی کلمه یعنی انجام هر سفارش توسط مترجم متخصص در رشته و زمینه تخصصی شما  برای شما صورت می پذیرد. کلیه خدمات ترجمه دانشجویی،ترجمه متون تخصصی، ترجمه مقاله و متون مختلف اعم از ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متون و مقالات مختلف را به صورت کاملا تخصصی به همراه گارانتی خدمات ترجمه به دانشجویان، محققین و شرکتها و  نهادهای مختلف ارائه دهیم.

عجله دارید و می خواهید ترجمه متن خود را به صورت فوری انجام دهید میتوانیم تا 20000 کلمه در روز را به صورت کاملا تخصصی به صورت ترجمه فوری با در نظر گرفتن استراتژیهای ویژه برای شما انجام دهیم.

دانشجوی تحصیلی تکمیلی هستید و نیاز دارید ترجمه مقاله خود را از فارسی به انگلیسی جهت چاپ در مقالات ISI انجام دهید؟ لطفا درباره خدمات ترجمه تخصصی مقالات ISI و ویرایش تخصص مقالات ISI ما بیشتر بدانید.

هزینه ترجمه برای شما مهم است و نیاز به ترجمه دانشجویی و ترجمه ارزان در عین حفظ کیفیت ترجمه دارید. لیست قیمت  ترجمه تخصصی سایت آمارد ترجمه را مطالعه نمایید


نمونه ترجمه تخصصی متون و مقالات معماری انجام شده در سایت آمارد ترجمه:

دانلود نمونه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی  متن مهندسی معماری- با موضوع قابلیت پیاده روییا Link: https://amardtarjome.com/page/ترجمه-تخصصی-متون-معماری-14.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید