ترجمه دانشجویی - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
دوشنبه ۲۷ فروردین ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ترجمه دانشجویی


خدمات ترجمه دانشجویی در سایت ترجمه آمارد ترجمه در کنار در نظر گرفتن حداقل قیمت برای دانشجویان گرامی به همراه گارانتی تضمین کیفیت 72 ساعت و به صورت کاملا تخصصی ارائه می گردد. همچنین مزایای زیادی برای دانشجویان گرامی قائل شده ایم. انواع تخفیفهای دوره ای ویژه دانشجویان گرامی در جهت ترجمه متون تخصصی و ترجمه مقالات آنها با حداقل قیمت ممکن در نظر گرفته شده است. 


تخفیفات ویژه دانشجویی

شما دانشجوی گرامی می توانید هم اکنون به جمع فالوئرهای اینستاگرام ما بپیوندید و با ارسال آی دی اینستاگرام خود از طریق تلگرام یا ارسال اس ام اس به شماره های موسسه از 5 درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید .همچنین برای اطلاع از سایر تخفیفهای دوره ای به کانال تلگرام آمارد ترجمه بپیوندیدزمینه های خدمات ترجمه دانشجویی

ترجمه دانشجویی در تمامی زمینه ها و گرایشها ارائه می گردد:


دانلود تحقیق آماده از فروشگاه آمارد ترجمه

همچنین در صورتی که نیاز به ارائه تحقیق دانشجویی و مقالات ترجمه شده آماده برای درس خاصی دارید این امکان را برای شما فراهم آوردیم که با خرید تحقیقات آماده با حداقل قیمت بتوانید از ان بهره ببریدخدمات ویژه ترجمه مقالات ISI

علاوه بر موارد فوق برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترجمه مقاله تخصصی در سطح ISI و همچنین ویرایش و نگارش مقالات ISI را با بهترین کیفیت و گارانتی تضمین کیفیت بدون محدودیت زمانی در سطح ویژه به شما کاربر گرامی ارائه می دهیم.


دانلود دیکشنریهای تخصصی به تفکیک رشته به صورت رایگان


صبر کنید. هنوز هم باقی مانده. دانشجو هستید و نیاز به دیکشنریهای تخصصی برای رشته خود دارید؟ سایت ترجمه آمارد ترجمه، امکان دانلود دیکشنری های تخصصی برای بسیاری از زمینه ها و گرایشها را برای شما فراهم آورده است.


دیگر چه انتظاری می توان از یک سایت ترجمه داشت؟ همواره تلاش می کنیم که بهترین خدمات را با حداقل قیمت به شما ارائه دهیم. شعار ما برای دانشجویان گرامی، ترجمه ارزان با حداکثر کیفیت ممکن است.


 گارانتی و سطوح  خدمات ترجمه Link: https://amardtarjome.com/page/ترجمه-دانشجویی-48.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید