ترجمه تخصصی خبری - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
دوشنبه ۲۷ فروردین ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ترجمه تخصصی خبری


ترجمه تخصصی اخبار سایتهای معتبر و مراجع خبری به روز دنیا یکی از  لازمه های به روز بودن سایتهای خبری داخلی می باشد. ما آماده ایم خدمات ترجمه تخصصی  اخبار را برای وبسایتها و مراجع خبری داخلی با حداکثر سرعت و کیفیت لازم به مشتریان ارائه دهیم. کیفیت و قیمت ما در این زمینه کم رقیب می باشد.


سایت ترجمه آمارد ترجمه چه خدماتی به شما ارائه می نماید؟

مفتخریم با بهره گیری از دانش بیش از 1000 مترجم متخصص در تمامی رشته ها و گرایشها، کلیه خدمات ترجمه دانشجویی،ترجمه متون تخصصی، ترجمه مقاله و متون مختلف اعم از ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متون و مقالات مختلف را به صورت کاملا تخصصی به همراه گارانتی خدمات ترجمه به دانشجویان، محققین و شرکتها و نهادهای مختلف ارائه دهیم.

عجله دارید و می خواهید ترجمه متن خود را به صورت فوری انجام دهید میتوانیم تا 20000 کلمه در روز را به صورت کاملا تخصصی به صورت ترجمه فوری با در نظر گرفتن استراتژیهای ویژه برای شما انجام دهیم.

دانشجوی تحصیلی تکمیلی هستید و نیاز دارید ترجمه مقاله خود را از فارسی به انگلیسی جهت چاپ در مقالات ISI انجام دهید؟ لطفا درباره خدمات ترجمه تخصصی مقالات ISI و ویرایش تخصص مقالات ISI ما بیشتر بدانید.

هزینه ترجمه برای شما مهم است و نیاز به ترجمه دانشجویی و ترجمه ارزان در عین حفظ کیفیت ترجمه دارید. لیست قیمت ترجمه تخصصی سایت آمارد ترجمه را مطالعه نمایید

 

 


"هم اکنون ثبت نام کنید و سفارش ترجمه خود را آنلاین ثبت کنید"

یا 


Link: https://amardtarjome.com/page/ترجمه--تخصصی-خبری-38.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید