تهیه و اجرای پاورپوینت - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

تهیه و اجرای پاورپوینت


امروزه معمولا برای ارائه تحقیقات و پروژه ها چه در مقیاس دانشگاهی و چه در مقیاس شرکتی و اداری از اسلایدهای پاورپوینت جهت ارائه تحقیق استفاده می شود. چرا که در حداقل زمان ممکن می توانند اصل موضوع را به صورت کاملا جذاب با ارائه تصاویر و افکتهای جذاب به مخاطب انتقال دهند.


مفتخریم خدمات طراحی و اجرای پاورپوینتهای دانشجویی را در قالب خدمات تحقیق سامانه تخصصی ترجمه آمارد ترجمه به شما دانشجویان گرامی با حداقل قیمت ممکن و با بهترین کیفیت ارائه نماییم.


نحوه ثبت سفارش تهیه و اجرای پاور پوینت


ثبت سفارش طراحی و اجرای پاورپوینتهای دانشجویی در وبسایت آمارد ترجمه بسیار ساده می باشد. ابتدا از قسمت ثبت سفارش  مشخصات خود را وارد نموده در سایت ثبت نام نمایید. پس از آن وارد پنل کاربری خود می شوید. در پنل کاربری خود از قسمت ثبت سفارش ترجمه وارد قسمت ثبت سفارش خواهید شد. از بین زمینه های موجود زمینه خدمات تحقیق را انتخاب نمایید و پس از آن در قسمت موضوع عبارت طراحی و اجرای پاورپوینتهای دانشجویی را یادداشت نمایید. قسمت زبان ترجمه را هم می توانید انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی ( مهم نیست)  انتخاب نمایید.


در قسمت توضیحات زمینه و موضوع مورد نظر خود برای انجام طراحی و اجرای پاورپوینتهای دانشجویی را ذکر نمایید. دقت نمایید که در قسمت توضیحات هر گونه توضیح در رابطه با موضوع مورد نظر خود را ذکر نمایید تا محقق بتواند کاملا به موضوع مسلط باشد. همچنین در قسمت توضیحات تعداد صفحه پاور پوینت  مورد نیاز و زمان ارائه خود را ذکر نمایید.


لطفا اطلاعاتی که میخواهید در اسلایدهای پاورپوینت قرار بگیرد و همچنین در صورت نیاز تصاویر مرتبط را در یک فایل ورد قرار داده و بارگذاری نمایید. همچنین در صورتی که مقالات مرتبط با موضوع تحقیق خود در دسترس دارید میتوانید عنوان آنها را در فایل ورد یادداشت نمایید تا محقق بتواند از آنها کمک بگیرد.


پس از ثبت سفارش توسط شما، در مدت زمانی کوتاه موضوع طراحی و اجرای پاورپوینتهای دانشجویی شما بررسی خواهد شد و پیش فاکتور به طور رایگان برای شما صادر خواهد شد. حال می توانید به قسمت پیگیری سفارشهای پنل خود مراجعه نمایید و در صورت تمایل اقدام به پرداخت پیش پرداخت نمایید تا سفارش تحقیق شما توسط محققین ما صورت پذیرد.


 

ثبت سفارش آنلاین  انجام طراحی و اجرای پاورپوینتهای دانشجویی


در صورت هر گونه پرسش لطفا با ما تماس بگیرید.

 

اجرای پاورپوینت طراحی پاورپوینت تحقیق دانشجویی 

Link: https://amardtarjome.com/page/تهیه-و-اجرای-پاورپوینت--19.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید