جستجوی مقاله و پایان نامه لاتین - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
یکشنبه ۰۶ اسفند ۰۲
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

جستجوی مقاله و پایان نامه لاتین

معمولا بسیاری از دانشجویان علی الخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی هنگام انجام پروژه ها و یا پایان نامه های خود در یافتن منابع، مقالات و پایان نامه های خارجی مناسب مرتبط با مقطع تحصیلی خود دچار مشکل می شوند و این مورد موجب خواهد شد تا علاوه بر اتلاف وقت، به علت عدم وجود منابع و مراجع درست نتوانند شروع کار مناسبی برای انجام طرح و یا تحقیقات خود داشته باشند.

گروه محققین آمارد ترجمه افتخار دارد تا با جستجو در منابع و مقالات معتبر و معرفی و ارائه بهترین منابع و مراجع خارجی به شما در انجام پروژه ها و طرح های دانشجویی شما یاری رساند. ما منابع را به شما با ترجمه عنوان و ارائه خلاصه ای از چکیده مقاله و یا پایان نامه مذکور معرفی خواهیم کرد. شما می توانید بعد از دانلود منابع معرفی شده ما و مطالعه عنوان و خلاصه ای از موضوع مقاله و یا پایان نامه مذکور، ترجمه تخصصی مقاله و یا پایان نامه مذکور را نیز به ما بسپارید تا با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به شما در انجام پایان نامه، پروژه و طرح های تحقیقاتی شما یاری رسانیم.


چگونه درخواست جستجوی منابع خود را در وبسایت آمارد ترجمه ثبت نماییم؟


ثبت سفارش جستجوی منابع و مقالات در وبسایت آمارد ترجمه بسیار ساده می باشد. ابتدا از قسمت ثبت سفارش  مشخصات خود را وارد نموده در سایت ثبت نام نمایید. پس از آن وارد پنل کاربری خود می شوید. در پنل کاربری خود از قسمت ثبت سفارش ترجمه وارد قسمت ثبت سفارش خواهید شد. از بین زمینه های موجود زمینه خدمات تحقیق را انتخاب نمایید و پس از آن در قسمت موضوع عبارت جستجوی منابع و مقالات را یادداشت نمایید. قسمت زبان ترجمه را هم می توانید انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی ( مهم نیست)  انتخاب نمایید.

در قسمت توضیحات زمینه و موضوع مورد نظر خود برای جستجوی مقالات ذکر نمایید. دقت نمایید که در قسمت توضیحات هر گونه توضیح در رابطه با موضوع مورد نظر خود را ذکر نمایید تا محقق بتواند بهترین مقالات را به شما معرفی نماید. همچنین در قسمت توضیحات تعداد مقاله مورد نیاز و پایان نامه مذکور را ذکر نمایید.

لطفا توضیحات مربوطه را در یک فایل ورد یادداشت نموده و بارگذاری نمایید. همچنین در صورتی که مقالات مرتبط با موضوع تحقیق خود در دسترس دارید میتوانید عنوان آنها را در فایل ورد یادداشت نمایید تا محقق بتواند از آنها کمک بگیرد.

پس از ثبت سفارش توسط شما، در مدت زمانی کوتاه موضوع جستجوی مقاله و منابع شما بررسی خواهد شد و پیش فاکتور به طور رایگان برای شما صادر خواهد شد. حال می توانید به قسمت پیگیری سفارشهای پنل خود مراجعه نمایید و در صورت تمایل اقدام به پرداخت پیش پرداخت نمایید تا سفارش تحقیق شما توسط محققین ما صورت پذیرد.

 

"هم اکنون ثبت نام کنید و سفارش خود را آنلاین ثبت کنید"

یا 

"سفارش خود را از طریق تلگرام ثبت کنید"

Link: https://amardtarjome.com/page/جستجوی-مقاله-و-پایان-نامه-لاتین-77.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید