راهنمای پرداخت وجه آنلاین ترجمه - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
دوشنبه ۲۷ فروردین ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

راهنمای پرداخت وجه آنلاین ترجمه

 
پس از قیمت گذاری سفارش ترجمه و یا آماده شدن سفارش ترجمه ( پرداخت مبلغ نهایی) ایمیل و پیامکی مبنی بر قیمت گذاری و یا آماده شدن سفارش ترجمه برای شما ارسال می شود. پس از ورود به پنل کاربری خود و انتخاب هر یک از حالتهای مورد نظر خود ( به راهنمای ثبت سفارش ترجمه مراجعه کنید) و یا در هنگام تحویل سفارش ( به راهنمای ثبت سفارش ترجمه مراجعه کنید)  به صفحه پرداخت هدایت می شوید. در این قسمت دو گزینه وجود دارد. پرداخت نقدی ( کارت به کارت) و پرداخت آنلاین ( درگاه بانک ملت). برای پرداخت آنلاین، گزینه درگاه بانک ملت را انتخاب نمایید

صفحه پرداخت ترجمه مقاله

اکنون به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شرکت به پرداخت ملت هدایت می شوید. موارد 1 تا 4 را بر حسب مشخصات کارت خود تکمیل نمایید و  بر روی پرداخت کلیک کنید

صفحه تایید پرداخت ترجمه متن

دقت کنید پس از تکمیل خرید به سایت هدایت می شوید و کد رهگیری از سامانه دریافت می کنید. در صورتی که سفارش جدید ثبت نموده باشید وضعیت سفارش به در حال انجام کار تغییر می یابد و در صورتی که پرداخت نهایی خود را انجام داده باشید، وضعیت سفارش ترجمه به اتمام و تحویل داده شده است تغییر می یابد.
وضعیت سفارش ترجمه متون

نکته مهم: 

در صورتی که در هنگام پرداخت توسط درگاه پرداخت، خطایی ایجاد شد و مبلغ هم از حساب شما کسر گردید، دقت نمایید که این مورد به علت اختلال در سیستم شاپرک بوده و در 99 درصد موارد مبلغ کسر شده طی زمان 24 تا 72 ساعت به حساب شخص باز خواهد گشت. در این گونه موارد در صورت نیاز به انجام سفارش می بایست عملیات پرداخت را مجددا انجام دهید. لازم به ذکر است در صورت عدم بازگشت وجه به حساب شما با پشتیبانی تماس بگیرید تا بررسی و راهنماییهای لازم صورت پذیرد. 

   هم اکنون ثبت نام نمایید و سفارش ترجمه مقاله و متن تخصصی خود را ثبت نمایید
Link: https://amardtarjome.com/page/راهنمای-پرداخت-وجه-آنلاین-ترجمه-79.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید