سوالات متداول (FAQ) - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

سوالات متداول (FAQ)

*  هنگام ثبت نام در سایت با پیغام خطا مواجه می شوم. علت چیست؟

تمامی موارد ستاره دار می بایست توسط شما تکمیل شوند. در مورد شماره موبایل دقت کنید که حتما 11 رقم باشد. رمز عبور انتخابی حداقل 6 کاراکتر داشته باشد و آدرس ایمیل به صورت  صحیح وارد شود.

 

*  هنگام ثبت سفارش ترجمه در سایت با پیغام خطا مواجه می شوم. علت چیست؟

لطفا دقت نمایید که تمامی موارد ستاره دار شامل زمینه، زبان مقصد و مبدا، موضوع، تاریخ و ساعت درخواستی و بارگذاری فایل سفارش را انجام دهید.

 

*  تمامی موارد ستاره دار در فرم ثیت سفارش را تکمیل می کنم ولی باز موفق به ثبت سفارش نمی شوم؟

گاهی اوقات فرمت فایل شما استاندارد نمی باشد و با پیغام خطا مواجه می شوید. در این صورت توصیه می شود ابتدا بررسی نمایید تا نام فایل فارسی نباشد و حتما انگلیسی باشد. در صورت عدم موفقیت مجدد در ثبت سفارش، احتمالا فرمت فایل شما پشتیبانی نمی شود. ابتدا فایل را به صورت فشرده (zip,rar) تبدیل و سپس فایل فشرده را بارگذاری نمایید.

 

*  چند فایل به صورت مجزا دارم و میخواهم همه را در یک سفارش ثبت نمایم. چه کاری باید انجام دهم؟

در صورتی که چند فایل به صورت مجزا دارید ( به عنوان مثال اسکن چند صفحه به صورت عکس) ابتدا همه را به صورت یک فایل فشرده (zip,rar) تبدیل و سپس فایل فشرده را بارگذاری کنید.

 

*  فقط قسمتهایی از یک فایل را برای ترجمه میخواهم. چگونه می بایست اطلاع دهم؟

لطفا صفحات و قسمتهایی که نیاز به ترجمه دارید در قسمت توضیحات به مترجم فرم ثبت سفارش خود وارد کنید تا اپراتور با توجه به صفحات و یا قسمتهای مد نظر شما پیش فاکتور را صادر نماید.


*  حجم فایل ارسالی من بالاست و برای آپلود در سایت با مشکل مواجه می شوم. می بایست چکار کنم؟

در صورتی که حجم فایل ارسالی شما بالا می باشد ( بیشتر از MB 40 (، بهتر است ابتدا فایل سفارش را در سایتهای آپلود رایگان از جمله picofile.com ، uplod.ir و .... بارگذاری نمایید و سپس لینک فایل در این فضاهای رایگان را در یک فایل ورد وارد کنید و فایل ورد مورد نظر را به عنوان فایل سفارش بارگذاری کنید

 

 

* تمایل دارم مطالب داخل شکلها و جدولها برای من ترجمه شود و در داخل شکل و یا جدول قرار داده شود، آیا این کار را شما انجام می دهید؟

بله، صدور پیش فاکتور با توجه به موارد ذکر شده در فرم ثبت سفارش می باشد. در فرم ثبت سفارش ترجمه در حال حاضر گزینه های " 1- محتوای جداول ترجمه شود 2-  محتوای شکل ها ترجمه شود 3- ترجمه عنوان شکل ها و جداول انجام شود 4-  پاورقی ها ترجمه شوندوجود دارند که شما می توانید بر حسب نیاز خود هر کدام از این موارد را انتخاب نمایید. ضمنا هر گونه توضیح در رابطه با ترجمه تخصصی مد نظر خود را می توانید در قسمت توضیحات به مترجم فرم ثبت سفارش خود وارد نمایید. دقت نمایید که معیار صدور پیش فاکتور و شمارش کلمات و همچنین انجام ترجمه توسط مترجم، موارد انتخابی شما و توضیحات شما به مترجم می باشد. در صورت عدم دقت در تکمیل موارد ذکر شده، مسئولیت بر عهده مشتری می باشد.

 

برای تحویل ترجمه بسیار عجله دارم و میخواهم در تاریخ مشخصی حتما ترجمه خود را دریافت کنم. باید چه کار کنم؟

در فرم ثبت سفارش ترجمه تخصصی  شما، قسمتی به نام تاریخ و ساعت درخواستی وجود دارد. لطفا زمان درخواستی خود را وارد نمایید. در سامانه تخصصی ترجمه آمارد ترجمه در حال حاضر در پیش فاکتور سه زمان عادی، نیمه فوری و فوری لحاظ می گردد. در صورتی که زمان مد نظر شما از زمان های استاندارد در سایت هم زودتر باشد، در قسمت فوری پیش فاکتور با توجه به زمان مد نظر شما صادر خواهد شد. در صورت نیاز به مذاکره بیشتر می توانید از طریق راههای مختلف ارتباط با ما، با پشتیبانی سامانه در تماس باشید

 

*  آیا ترجمه متن تخصصی مد نظر من توسط مترجم متخصص در رشته من انجام می شود؟

در حال حاضر سامانه تخصصی آمارد ترجمه مفتخر است با بهره بردن از دهها مترجم متخصص در هر یک از زمینه های تخصصی سایت و گسترش دامنه مترجمین خود به صورت پیوسته، خدمات ترجمه تخصصی خود را به صورت کاملا تخصصی در هر زمینه ارائه دهد.

 

گارانتی خدمات ترجمه تخصصی شما به چه صورت می باشد؟


در سطح تخصصی، ترجمه تخصصی دارای 72 ساعت گارانتی تضمین کیفیت از لحاظ نگارشی و ویرایشی به صورت رایگان بوده و در سطح تخصصی ویژه، تا دو مرتبه به صورت زمان نامحدود دارای گارانتی تضمین کیفیت می باشد. بر حسب هر یک از موارد ذکر شده، شما می توانید قسمتهایی از متن را که از نظر شما دارای مشکل می باشد مشخص کنید و به همراه ذکر مشکلات به ایمیل موسسه ارسال نمایید تا ویرایش مد نظر به صورت رایگان برای شما انجام پذیرد.آیا فرمولها در ترجمه تایپ میشوند؟

خیر، تصویر فرمولها در ترجمه قرار داده می شود. در صورت نیاز به تایپ فرمولها می بایست در قسمت توضیحات به مترجم فرم ثبت سفارش ذکر نمایید تا هزینه آن به صورت مجزا محاسبه شود

 

*  مبلغ را از طریق درگاه پرداخت، پرداخت کردم، کد رهگیری صادر شده، مبلغ از حساب من کم شده ولی وضعیت سفارش همچنان در انتظار پرداخت می باشد. باید چکار کنم؟

این گونه موارد معمولا به علت اختلال در سیستم شاپرک می باشد. مبلغ مد نظر شما از سوی بانک عامل (به پرداخت ملت) بین 24 تا 72 ساعت بعد از اختلال معمولا با مبلغی اضافه به عنوان خسارت به حساب شما باز خواهد گشت. در این مورد در صورت نیاز به انجام سفارش می بایست پیش پرداخت را در سایت مجددا انجام دهید. در صورت عدم بازگشت وجه بعد از 72 ساعت، با پشتیبانی سایت آمارد ترجمه تماس بگیرید تا گردش حسابهای سایت بررسی شود.

 

*   گذر واژه خود را فراموش کردم. چکار باید کنم؟

در صورت فراموشی گذر واژه، در قسمت ورود به پنل کاربری شما قسمتی به نام فراموشی گذر واژه وجود دارد. می توانید ایمیل خود را وارد کنید تا گذرواژه جدید برای شما ارسال شود. در صورت استمرار مشکل با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 

*  شما، مقالات ISI هم تالیف می کنید؟

برای مطالعه پلنهای خدمات ویرایش، نگارش و ترجمه مقالات ISI سامانه تخصصی ترجمه آمارد ترجمه، به لینک نگارش و ویرایش تخصصی مقالات ISI، ISC و کنفرانسی مراجعه بفرمایید.


Link: https://amardtarjome.com/page/سوالات-متداول-(FAQ)-86.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید