نگارش تخصصی SOP - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
سه شنبه ۰۴ آبان ۰۰
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

نگارش تخصصی SOP


سامانه تخصصی ترجمه آمارد ترجمه با بهره گیری از مترجمین و محققین زبده علاوه بر ارائه خدمات ترجمه تخصصی، افتخار دارد که خدمات ویژه ترجمه و نگارش SOP را برای دانشجویان و کارجویان عزیزی که قصد ادامه تحصیل و پذیرش تحصیلی و کار در خارج از کشور و یا شرکتهای بین المللی را دارند ارائه می نماید


بيشتر بدانيد: بيانيه هدف يا انگيزه نامه (SOP) چيست؟ 


SOP  یا Statetement of Purpose که به زبان فارسی بیانیه هدف هم ترجمه شده است شاید سخت ترین چیزی باشد که یک دانشجو در طی تحصیلات خود باید بنویسد. بطور خلاصه SOP باید نشاندهنده توانایی ها، تجربیات و انگیزه شما از تحصیل در رشته مد نظرتان باشد. SOP در برخی دانشگاه ها اسم های متفاوتی دارد که برخی از متداول ترین آنها عبارتند از:

  • Statement  of intention
  • Statement  of intent
  • Letter of intent


بيشتر بدانيد: كاور لتر چيست
 

SOP  متنی کوتاه درباره هدف شما از ادامه تحصیل در دانشگاه هدف است. در آن معمولا مواردی مانند ذیل آورده میشود:

·         زمینه های شخصی: به چه دلایل شخصی به این رشته (ها) علاقمند شدید؛ یا تغییر رشته دادید

·         اهداف مربوط به حرفه: در رشته مورد علاقه خود میخواهید چه کاره شوید و چرا؟

·         سابقه تحصیلی: خلاصه ای از عملکرد تحصیلی خود  شامل کلاسها یا پروژه های درسی مهم (نه همه کلاسها) و یا توانایی خاصی که بدست آوردید

·         تجربیات مرتبط کار و تحقیق: کارهای مرتبط را به صورت تخصصی و دقیق بنویسید. مرتبط لزوما به معنی موفق نیست.


"به طور كلي، در SOP، نقاط قوت و سوابق تحصیلی، اهداف شغلی، علایق تحقیقاتی و متناسب با برنامه ذکر می‌شود."


 ثبت سفارش SOP آنلاین


کمیته پذیرش یک دانشگاه معمولا به دنبال متقاضیانی هست که تحصیلات و تحقیقات مرتبط با زمینه تحصیلی مدنظرش داشته باشند. وظیفه SOP این است که پیش زمینه تحقیقاتی و تحصیلی شما را بطور شفاف تشریح کرده و هنرمندانه آن را به حوزه ای که قصد دارید در آن ادامه تحصیل دهید مرتبط کند SOP شما باید کمیته پذیرش را مجاب کند شما دانشجویی سخت کوش هستید و هراسی از ساعت های طولانی تحقیق و مطالعه ندارید.

یکی از مهمترین و مهلکترین اشتباهاتی که بسیاری از دانشجویان مرتکب می شوند و شانس اخذ پذیرش و بورس تحصیلی شان را از بین می برد، استفاده از SOP های آماده موجود در اینترنت یا تمپلیتهای آماده هست. در طول سال ها دانشجویان بسیاری دقیقاً از همان تمپلیت ها استفاده کرده اند. 

بيشتر بدانيد: نگارش یک انگيزه نامه (SOP) موفق: 26 گام برای نگارش یک انگیزه نامه برتر و حرفه ای  


مفتخریم خدمات نگارش و ویرایش SOPکاملا تخصصی  را برای شما با بهره گیری از متخصصین این امر انجام دهیم . خدمات  نگارش SOP سامانه تخصصی آمارد ترجمه دارای گارانتی تضمین کیفیت یک ماهه و سه مرتبه ویرایش رایگان می باشد. 

"پذیرش در دانشگاه، مستلزم نوشتن یک انگيزه نامه يا بيانيه صحیح است. این بیانیه می‌تواند در قالب انگيزه نامه يا بیانیه هدف (Statement of Purpose) یا بیانیه شخصی (Personal Statement) نوشته شود (یا هر دو، همانطور که بعداً توضیح داده میشود). اما دقیقاً بین این دو نوع مقاله چه تفاوت‌هایی وجود دارد؟"

بيشتر بدانيد: تفاوت بين انگيزه نامه (SOP)  وبيانيه شخصي (PS) چيست؟

 راهنمای ثبت سفارش  SOP

ابتدا باید در وبسایت خدمات آنلاین ترجمه آمارد ترجمه ثبت نام کنید . سپس از پنل کاربری خود که در سمت راست صفحه وجود دارد، ثبت سفارش ترجمه را انتخاب نمایید. در فرم ثبت سفارش زمینه را SOP و CV انتخاب نمایید و در موضوع نگارش SOP را ذکر نمایید. در قسمت توضیحات هر گونه نکته و یا توضیح اضافی راجع به نگارش و یا ویرایش SOP دارید ذکر نمایید. سپس در قسمت فایل سفارش، در صورتی که رزومه و یا CV فارسی دارید و یا اطلاعات پراکنده علمی، تحقیقاتی و شغلی که به صورت پراکنده یادداشت شده دارید. در قالب فایل ورد و یا پی دی اف به همراه هر گونه اطلاعات علمی تحقیقاتی خود شامل اسکن مدارک دانشگاهی، مدارک فنی و حرفه ای، مدارک زبان و سوابق کاری و ... را به همراه فایل اطلاعات خود، در قالب یک فایل زیپ بارگذاری نمایید. 


ثبت سفارش SOP از طریق تلگرام


پس از قیمت گذاری از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد و شما می توانید با مراجعه به پنل کاربری خود از قسمت پیگیری سفارشات، وارد سفارش مورد نظر شده و پیش فاکتور را ملاحظه نمایید. 
در جدول ذیل هزینه نگارش  SOPرا میتوانید مشاهده نمایید.


نوع خدمات

عادی

نیمه فوری

فوری

هزینه (تومان)

زمان

هزینه (تومان)

زمان

هزینه (تومان)

زمان

نگارش تخصصی SOP با ویرایش نیتیو و گارانتی تضمین کیفیت 1 ماهه برای ویرایش

550000-800000

8روز

650000-850000

5

روز

750000-950000

3 روز

ویرایش تخصصی SOP تالیف شده توسط شما

200000-500000

6

روز

280000-600000

4

روز

390000-600000

حداکثر

2 روزLink: https://amardtarjome.com/page/نگارش-تخصصی-SOP-79.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید