نگارش CV و رزومه - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
سه شنبه ۰۴ آبان ۰۰
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

نگارش CV و رزومه


سایت تخصصی ترجمه آمارد ترجمه با بهره گیری از مترجمین و محققین زبده علاوه بر ارائه خدمات ترجمه تخصصی، افتخار دارد که خدمات ویژه ترجمه و نگارش SOP و CV را برای دانشجویان و کارجویان عزیزی که قصد ادامه تحصیل و پذیرش تحصیلی و کار در خارج از کشور و یا شرکتهای بین المللی را دارند ارائه می نماید


 CV چیست و چه تفاوتی با رزومه دارد؟


در واقعو V ، حرف اول یک کلمه انگلیسی هستند . C اولین حرف کلمه Curriculum هست و V هم ، اولین حرف کلمه Vitae  هستشدر واقع کلمه Curriculum   ، به معنی ، برنامه اموزشی و تحصیلی ، یا برای معنی ، خوبتر ، یعنی برنامه ها و یا سوابق اموزشی و تحصیلی و تحقیقاتی که داشتید و کلمه Vitae  به معنی سوابق کاری ، یا به عبارتی همان رزومه.


توصيه مي شود مطالب ذيل را مطالعه بفرماييدبيشتر بدانيد: رزومه چيست؟ 


بيشتر بدانيد: تفاوت بين رزومه و CV چيست؟مهمترین تفاوت رزومه و CV در طول (تعداد صفحات) محتوا و هدف آنهاست. رزومه خلاصه ای ۱-۲ صفحه ای از تحصیلات، تجربیات، و مهارتهای شماست. هدف از نوشتن رزومه تهیه متن کوتاهی است که معمولا خواننده آن ۱-۲ دقیقه زمان صرف خواندن آن می کند. بنابراین رزومه باید دقیقا مواردی را شامل شود که مرتبط با زمینه درخواست شما و حاوی اطلاعات مربوط به آن باشد.


CV  معمولا ۲ تا چند صفحه را شامل می شود که در آن اطلاعات با جزییات بیشتری بیان شده اند. CV می تواند تمام زمینه های کاری و تحقیقی شما (اعم از زمینه مورد درخواست شما و تمام زمینه های دیگری که دقیقا با زمینه درخواست شما یکسان نیست) را در بر گیرد.

بيشتر بدانيد: صفر تا صد نگارش CV 


مفتخریم خدمات نگارش و ویرایش CV و رزومه را برای شما با بهره گیری از متخصصین این امر انجام دهیم


بيشتر بدانيد: پنج اصل اساسي و مهم كه قبل از نوشتن CV مي بايست بدانيد

 


راهنمای ثبت سفارش  CV و رزومهابتدا باید در وبسایت خدمات آنلاین ترجمه آمارد ترجمه ثبت نام کنید . سپس از پنل کاربری خود که در سمت راست صفحه وجود دارد، ثبت سفارش ترجمه را انتخاب نمایید. در فرم ثبت سفارش زمینه را SOP و CV انتخاب نمایید و در موضوع نگارش CV ( رزومه) را ذکر نمایید. در قسمت توضیحات هر گونه نکته و یا توضیح اضافی راجع به نگارش و یا ویرایش CV دارید ذکر نمایید. سپس در قسمت فایل سفارش، در صورتی که رزومه و یا CV فارسی دارید و یا اطلاعات پراکنده علمی، تحقیقاتی و شغلی که به صورت پراکنده یادداشت شده دارید. در قالب فایل ورد و یا پی دی اف به همراه هر گونه اطلاعات علمی تحقیقاتی خود شامل اسکن مدارک دانشگاهی، مدارک فنی و حرفه ای، مدارک زبان و سوابق کاری و ... را به همراه فایل اطلاعات خود، در قالب یک فایل زیپ ( دقت نمایید که حتما  به فرمت زیپ تبدیل کنید چرا که فقط میتوانید یک فایل را بارگذاری نمایید.) بارگذاری نمایید. دقت کنید که حجم فایل از 5 مگابایت بیشتر نباشد. لازم به ذکر است بعد از ثبت سفارش شما با توجه به نوع CV و تعداد صفحات مورد نیاز شما قیمت گذاری انجام خواهد شد.


 ثبت سفارش CV و Resume آنلاین


 

ثبت سفارش سي وي و رزومه از طریق تلگرام

 

 

پس از قیمت گذاری از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد و شما می توانید با مراجعه به پنل کاربری خود از قسمت پیگیری سفارشات، وارد سفارش مورد نظر شده و پیش فاکتور را ملاحظه نموده و در صورت تمایل پس از پیش پرداخت سفارش شما آغاز شده و در موعد مقرر به شما تحویل داده می شود.در جدول ذیل هزینه نگارش   سي وي و رزومه را میتوانید مشاهده نمایید.

 

نوع خدمات

عادی

نیمه فوری

فوری

هزینه (هزار تومان)

زمان

هزینه (هزار تومان)

زمان

هزینه (هزار تومان)

زمان

نگارش تخصصی  CV و رزومه با ویرایش نیتیو و گارانتی تضمین کیفیت 1 ماهه برای ویرایش

450-750

5روز

550-850

3

روز

600-700

2 روز

ویرایش تخصصی رزومه و CV تالیف شده توسط شما

300-450

4

روز

350-450

3

روز

400-500

حداکثر

2 روز

تغییر فرمت  رزومه و سي وي  تهیه شده در سامانه برای  دانشگاهی دیگر

200-400

4

روز

250-450

3

روز

300-500

2

روز

Link: https://amardtarjome.com/page/نگارش-CV-و-رزومه-88.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید