ویرایش تخصصی مقالات ISI - مرکز ترجمه تخصصی آمارد
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۰۳
new translation order

amrdtarjome telegram channel

amrdtarjome telegram support
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ویرایش تخصصی مقالات ISI


چاپ و پذیرش مقالات ISI به دلیل داوری بسیار سخت مجلات معتبر ISI معمولا بسیار دشوار می باشد. در مقالات ISI می بایست علاوه بر نو آوری مقاله، قواعد ساختاری و انسجام متن کاملا رعایت گردد.

 

سامانه تخصصی ترجمه آمارد ترجمه، متخصصین مجرب از رشته های مختلف تحصیلی با سایقه ترجمه تخصصی و ویرایش تخصصی مقالات ISI را گرد هم آورده است تا به دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش تخصصی مقالات ISI را ارائه نماید.


ویرایش تخصصی مقالات ISI


در صورتی که ترجمه تخصصی مقاله ISI  خود را به انگلیسی خودتان انجام دادید و یا افرادی با تجربه کم در زمینه ترجمه تخصصی مقالات، این کار را انجام داده اند و حس می کنید که نیاز به ترجمه ای تخصصی تر و ویرایش حرفه ای و نیتیو مقالات جهت چاپ در مجلات معتبر دارید و یا مقاله ای در یکی از ژورنالهای معتبر سابمیت نموده اید و به علت ساختار نگارشی و ویرایشی آن مقاله شما رد شده است، ویرایش تخصصی مقاله ISI خود را به مترجمین و ویراستاران حرفه ای سامانه آمارد ترجمه بسپارید. خدمات ویراستاری مقالات ISI ما دارای گارانتی بدون محدودیت زمانی می باشد. این امر نشان دهنده سابقه ویراستاران و مترجمین متخصص ما در این زمینه می باشد.

"راهنمای گام به گام و نحوه نگارش مقاله ISI"


مجموعه مقالات سایت آمارد ترجمه در ارتباط با مقاله نویسی و ترجمه مقالهراهنمای ثبت سفارش ویرایش تخصصی مقالات ISI

 

ابتدا از طریق منوی ثبت نام کاربر در سایت ثبت نام کنید. از قسمت منوی کاربری ثبت سفارش ترجمه را انتخاب نمایید. زمینه متن تخصصی را ویرایش مقالات انتخاب نمایید و زبان ترجمه را فارسی به انگلیسی انتخاب کنید و موارد ستاره دار را تکمیل نمایید. سپس فایل سفارش ( حتی الامکان هر دو فایل فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی) را بارگذاری نمایید. پس از ثبت سفارش، ویراستار سایت ترجمه تخصصی آمارد ترجمه، سفارش را بررسی می نماید و در اسرع وقت پیش فاکتور را برای شما صادر می نماید


"۱۰ نکته کلیدی برای انجام یک ترجمه خوب و حرفه ای""هم اکنون ثبت نام کنید و سفارش ترجمه، ویرایش و نگارش مقالات خود را آنلاین ثبت کنید"

یا 

"سفارش خود را از طریق تلگرام ثبت کنید"

Link: https://amardtarjome.com/page/ویرایش-تخصصی-مقالات-ISI-72.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید