شرایط استخدام مترجم - آمارد ترجمه | ترجمه مقاله و متون تخصصی
جمعه ۰۲ تیر ۹۶
new translation order
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
amrdtarjome telegram channel

شرایط استخدام مترجمسامانه ترجمه  تخصصی آمارد ترجمه در نظر دارد از میان فارغ التحصیلان با حداقل مدرک کارشناسی و دانشجویان و فارغ التحصیلان محترم تحصیلات تکمیلی که تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارند، جهت همکاری به صورت مترجم آنلاین و  ترجمه تخصصی متون انگلیسی به فارسی و  همچنین ترجمه فارسی به انگلیسی متون و مقالات دعوت به همکاری نماید. 


شرایط مترجمین جهت ثبت نام:

 

1)     داشتن تسلط به زبان انگلیسی 

2)     داشتن تخصص در ترجمه متون تخصصی حداقل در یکی از زمینه های تخصصی مورد اشاره سامانه

3)     دسترسی به اینترنت 

4)     تعهد و مسئولیت پذیری بالا 


پس از پر کردن فرم ثبت نام مترجم آنلاین باید آمادگی داشته باشد که در آزمونی که توسط کارشناسان سامانه برگزار خواهد شد و شامل ترجمه تخصصی متن انگلیسی کوتاه به فارسی و همچنین در صورت انتخاب ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه متن کوتاه فارسی به انگلیسی می باشد، در مدت زمان تعیین شده شرکت نماید و ترجمه متون تخصصی اشاره شده را به ایمیل: amardtarjome@gmail.com ارسال نماید. پس از بررسی کیفیت ترجمه توسط متخصصین مرکز، پاسخ توسط ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت قبولی در آزمون مرکز شرایط برای همکاری با مترجمین عزیز خواهد داشت که به شرح ذیل می باشد.


نوع همکاری با مترجمین:


  در حال حاضر نوع همکاری به صورت دورکاری و آنلاین خواهد بود و حق الزحمه مترجمین مبلغی مشخص به ازای هر ترجمه (به صورت درصدی از هر ترجمه) خواهد بود. در حقیقت با توجه به سطح مترجمین عزیز و امتیازات کسب شده، به ازای هر سفارش ترجمه تخصصی درصدی از مبلغ کل سفارش ( معمولا بین 60 تا 70 درصد) به آنها تعلق می گیرد که در ابتدای سفارش و قبل از تایید توسط شما، مبلغی که به شما تعلق می گیرد، به اطلاع شما خواهد رسید. با توجه به زمینه های ثبت شده مترجمین، سفارشات ترجمه ثبت شده توسط مشتریان در پنل مترجمان مرتبط با آن زمینه قرار خواهد گرفت و از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع مترجمین خواهد رسید. اولین مترجمی که سفارش ترجمه را قبول کند، ترجمه به نام او ثبت خواهد شد و از لیست سفارشات جدید کلیه مترجمان حذف می شود. بنابراین دسترسی به اینترنت و بررسی مداوم ایمیل و پنل کاربری سایت لازمه همکاری با سامانه آمارد ترجمه می باشد.

لازم به ذکر است در سامانه ترجمه تخصصی آمارد ترجمه کلیه مراحل ثبت سفارش ترجمه آنلاین، اخذ سفارش توسط مترجم و پرداخت حق الزحمه به صورت آنلاین و از طریق کنترل پنل مترجم و مشتری خواهد بود.


شرایط همکاری با مترجمین:


1)    پرداخت حقوق و دستمزد مترجمین به صورت بسیار منظم و با پرداخت دو مرتبه در ماه (15 و 30 هر ماه) صورت خواهد گرفت.

2)    با توجه به گارانتی 48 ساعته تمامی خدمات ترجمه، مترجمین نسبت به کیفیت ترجمه مسئول می باشند و در صورت نیاز متن باید از لحاظ نگارش و ویرایش مطابق نظر مشتری اصلاح گردد. 

3)    سیاست   مرکز پرداخت کارمزد حداکثری به مترجمین عزیز می باشد. لیکن برای حفظ کیفیت کار درصد پرداختها با توجه به امتیازات داخلی مترجمین می باشد. امتیازات مثبت برای ترجمه های باکیفیت و به موقع تعلق خواهد گرفت و بالعکس امتیازات منفی به ترجمه هایی با کیفیت پایین و همچنین به موقع تحویل ندادن ترجمه به مشتری تعلق می گیرد. لازم به ذکر است در صورت تکرار امتیازات منفی مترجم در سیستم به حالت تعلیق در خواهد آمد.

4)    به منظور تشویق مترجمان، چنانچه ترجمه را حداقل 24 ساعت زودتر از زمان مقرر تحویل دهند 10 درصد به کارمزد ترجمه آنها افزوده می شود.

5)    به ازای هر یک ساعت تاخیر 2 درصد از کارمزد ترجمه آنها کم خواهد شد. یعنی بعد از 24 ساعت 50 درصد از دستمزد آنها کم شده و بعد از 48 ساعت هیچ گونه پرداختی به آنها وجود نخواهد داشت.

6)  سفارشات تا زمانی که به صورت کامل تحویل نگردند، هیچ گونه پرداختی و دستمزدی برای آنها وجود نخواهد داشت.داوطلبان محترم جهت تکمیل فرم استخدامی به آدرس    amardtarjome.com/translator_job مراجعه بفرمایند.-----------------------------------------------------------------------


سامانه تخصصی ترجمه آمارد ترجمه  ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی شامل ترجمه تخصصی دانشجویی، ترجمه تخصصی  مقاله و متن انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصصی مقالات و متون فارسی به انگلیسی، ترجمه مقالات تخصصی رشته های مختلف شامل ترجمه  تخصصی رشته های فنی و مهندسی، ترجمه مقالات و متون تخصصی مدیریت و رشته های علوم انسانی، ترجمه تخصصی مقاله و متن پزشکی، ترجمه تخصصی مقالات و متون رشته های علوم پایه می باشد.

 

همچنین خدمات حرفه ای ترجمه تخصصی مقالات ISI، ترجمه تخصصی مقاله و متن فارسی به انگلیسی جهت چاپ در مجلات و ژورنالهای معتبر، ویرایش تخصصی متون انگلیسی توسط مجربترین ویراستاران با گارانتی تضمین کیفیت دائم به شما ارائه خواهد شد.

 

 

Link: http://amardtarjome.com/page/شرایط-استخدام-مترجم-51.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید